close icon
-->
Grįžti atgal

Verslo valdymo sistemos

Verslo valdymo sistemos

Svarbiausia poreikio ir procesų analizė

Verslo valdymo sistemos pagrindinė paskirtis yra tam tikros dalies (kartais ir visų) verslo procesų valdymas.

Kiekviena sritis ir įmonė turi tam tikrus specifinius vidinius ir išorinius procesus, kurie augant pajamoms darbų apimčiai keičiasi, o kai kur darosi tiesiog nebesuvaldomi. Sunku rasti senas sąskaitas faktūras, smulkius dokumentus, darbuotojų skaičius vis auga, dokumentų daugėja? Mes padėsime suvaldyti šiuos procesus ir sutaupyti Jūsų įmonės administravimo kaštus.

Tai bus įrankis, kuris padidins Jūsų personalo darbo našumąpagreitins informacijos keliavimą tarp padaliniųBendravimas su klientais vyks greičiau ir kokybiškiau. Svarbiausia, visa Jūsų verslo informacija bus kaupiama ir sisteminama duomenų bazėse, todėl bus daug lengviau gauti indvidualias ataskaitas, bei analizuoti darbo rezultatus.

Mūsų tikslas išanalizuoti visus esamus ir prognozuojamus Jūsų verslo procesus bei realizuoti juos verslo valdymo sistemoje. Tuomet sukursime vientisą Jūsų verslo procesų grandinę.

 

Sistemos ir duomenų bazės architektūra

Augant kuriamos programinės įrangos apimčiai ir sudėtingumui, projektavimas tampa vis svarbesne IT sistemų inžinerijos dalimi. Tai pirma ir svarbiausia programavimo dalis, nes nuo jos priklauso visų tolimesnių procesų eiga ir vientisumas. Kad aiškiau suprastumėte, kaip atrodo duomenų bazės projektavimas, pateikiame vieną pavyzdį.

Prieš kuriant sistemą, svarbu suprojektuoti jos realizaciją, dokumentuoti projektavimo sprendimus, aptarti, įvertinti ir optimizuoti priimtus sprendimus.

 

Diegimas, priežiūra ir mokymai

Verslo valdymo sistemos procesų kūrimas ir diegimas dažniausiai užtruna 6-12 mėn. Visą procesą sudaro poreikių ir procesų analizė, sistemos projektavimas, procesų valdymo kūrimas, testavimas imituojant kiekvieną įmonėje esančią pareigybę, sistemos diegimas kliento serveriuose, darbuotojų mokymai bei sistemos įvedimas į visus įmonėje esančius procesus.

Visiems įmonės darbuotojams, atsižvelgiant į Jų pareigybę,  paruošime mokomąją medžiagą - atmintines, kurios padės lengviau įsisavinti visus valdymo procesus.

Po verslo valdymo sistemos starto, tapsime Jūsų įmonės IT partneriai, tai reiškia, jog nuolatos rūpinsimės, jog sistema ir serveriai veiktų sklandžiai. Atsiradus naujiems ir nenumatytiems poreikiams ir funkcijoms - jas įgyvendinsime.

Ieškote sprendimo?

Gal norėtumėte sužinoti daugiau apie galimybės Jūsų verslui? Norite gauti sprendimo ar kainos pasiūlymą? Mes su mielu noru su Jumis apie tai padiskutuosime!