close icon
-->
Grįžti atgal

SEO ir reklama internete

SEO paslaugos ir reklama internete

 

SEO paslaugos (angl. Search Engine Optimization) – tai procesas, kai interneto puslapis yra pritaikomas pagal visus žinomus Paieškos sistemų reikalavimus kokybiškam interneto puslapiui. Tik kokybiški ir tinkamai prižiūrimi bei optimizuoti interneto puslapiai gali tikėtis aukščiausių pozicijoje Paieškoje.

Labai svarbu, kad visi suprastų jog, SEO nėra daiktas, SEO yra procesas, negalima "turėti" SEO, nebūna SEO ir SEO "neįvyksta". SEO yra tinklapio vystymo proceso dalis, kuri skirta vartotojams ir paieškos sistemoms.

Jūsų puslapį pritaikysime visiems Google paieškos sistemos keliamiems reikalavimams ir padėsime pakilti į aukštas pozicijas Paieškoje.
 

Kokie yra reikalavimai?

Pagrindinis reikalavimas yra būti autoritetu savo rinkoje. Tai padaryti galima tiek vidinėmis, tiek išorinėmis priemonėmis.
Vidinės priemonės tapti autoritetingu puslapiu yra puslapio techninė dalis – ar kodas yra teisingas, atitinkantis nustatytus standartus (validus). Taip pat stebimas ir puslapio pasikrovimo naršyklėje greitis. Autoritetingas puslapis lankytojui parodomas greitai, tad tai laikoma didele vertybe. Svarbu, ar vidiniai puslapiai turi pavadinimus, jų URL adresas yra trumpas ir aiškus, taikliai nusakantis, apie ką puslapis yra. Labi svarbūs yra puslapio tekstai, juose esantys raktiniai žodžiai ir frazės – jų negali būti per daug arba nebūti iš viso.

Išorinės priemonės yra visų pirma nuorodos į puslapį iš susijusio turinio šaltinių, rodantys, kad kiti puslapiai pasitiki ir pas save rekomenduoja Jūsų puslapį įkeldami aktyvią nuorodą. Kokybiškos nuorodos suteikia svorį ir taip laimima konkurencinė kova dėl vietos pirmajame dešimtuke. Labai svarbus ir socialinis momentas – ar nuorodomis skaitytojai dalijasi socialiniuose tinkluose.
Ar SEO galite pasidaryti patys? Tikrai taip, tačiau šiai paslaugai galioja tokie patys principai, kaip ir visoms kitoms paslaugoms. Reikia nuolatos domėtis naujovėmis ir sugaišti daug laiko mokantis. Taip pat mokėti dirbti su tam tikrais įrankiais ir programomis. Sukaupta patirtis visada yra pranašesnė už savamokslio eksperimentus, juo labiau, kad už klaidas paprastai baudžiama...
Esame SEO profesionalai, todėl visa tai atliekame patikimai ir su užsidegimu. Tai mūsų pagrindinis darbas, o ne pusvalandžio trukmės pomėgis vakare po darbo.
 
Susisiekite su mumis. Pirmoji SEO konsultacija NEMOKAMA!
  

Ką mes darome konkrečiai?

 • Konsultuojame SEO klausimais;
 • Atliekame esamo arba būsimojo puslapio SEO analizę;
 • Atliekame rinkos ir konkurentų veiksmų internete analizę;
 • Kuriame optimaliausias ir efektyviausias SEO analizes;
 • Rekomenduojame, kokius techninius pakeitimus reikia atlikti, jei neturime galimybės to padaryti patys;
 • Tvarkome esamus interneto puslapio tekstus, parengiame reikalingus naujus;
 • Rūpinamės kokybiškų nuorodų tinklo sukūrimu;
 • Rašome SEO tekstus ir straipsnius;
 • Pasirūpiname informacijos platinimu socialiniuose tinkluose;
 • Analizuojame rezultatus, reaguojame į Paieškos reikalavimų pasikeitimus;
 • Stebime lankomumą ir užsibrėžtų tikslų įgyvendinimą.

 

SEO nauda

2011 metais Didžiojoje Britanijoje GroupM UK ir Nielsen atliktas tyrimas parodė, kad pirmos trys pozicijos paieškose yra svarbiausios, nes ant jų spaudžia daugiausiai lankytojų.

 

·         1 rezultatas gauna 48% visų paspaudimų;
·         2 rezurltatas gauna 12% visų paspaudimų;
·         3 rezultatas gauna 8% visų paspaudimų;
·         4-10 rezultatai gauna 32% visų paspaudimų.
Tai aiškiai parodo, kad kiekvienos įmonės siekiamybė turėtų būti pirmasis trejetukas, kadangi net 68% paspaudimų atitenka būtent šiose pozicijose esantiems rezultatams.
Kiekvienas paspaudimas su į pardavimus orientuotais raktiniais žodžiais atveda pirkti arba bent jau daugiau pasidomėti apie prekę ar paslaugą nusiteikusius lankytojus.
Tai yra didžiausia SEO nauda, nes didėja ne tik matomumas, kyla puslapio lankomumas, bet ir skatinami pardavimai.

  
 

Kontekstinė reklama internete

Kontekstinė reklama yra gana naujas reklamos būdas, kai tam tikros reklaminės žinutės ar reklaminiai skydeliai (baneriai) yra parodomi tik tada, kai puslapyje yra susijusi informacija. Pavyzdžiui, lankotės puslapyje apie baldus, todėl visa reklama rodoma susijusi tik su baldais. Jei atverčiate kitą puslapį, kuris jau yra susijęs su transporto paslaugomis, reklama pasikeičia į transporto tematikos. Tokia kontekstinė reklama yra laikoma efektyvesnė, nei paprasta vaizdinė (banerinė) reklama.

Populiariausia vieta tokiai reklamai Lietuvoje yra Google AdWords ir Facebook Ads.
Parengsime AdWords reklamą Jums ir ją prižiūrėsime. Susisiekite su mumis dėl detalių.
Detaliau įvertinę Jūsų poreikius, galime pasitelkti tokius didelį ir greitą efektyvumą garantuojančius rinkodaros įrankius kaip virusinė rinkodara arba telefoninė rinkodara (SMS, skambučiai) ar bet kokio kito tipo reklama orientuota į greitą ir maksimalų rezultatą. Pateiksime visą įgyvendinimo planą - idėjas, scenarijų, technologijas.
 
Plačiau apie SEO paslaugas:   SEO paslaugos
 

 

Ieškote sprendimo?

Gal norėtumėte sužinoti daugiau apie galimybės Jūsų verslui? Norite gauti sprendimo ar kainos pasiūlymą? Mes su mielu noru su Jumis apie tai padiskutuosime!