close icon
-->

USSD mikro mokėjimu sistema

Grįžti atgal
Loading...

PROJEKTO APRAŠYMAS

Tikslas
USSD yra specialus informacijos perdavimo protokolas, skirtas perduoti informaciją mobiliuoju ryšiu. Tai panašu į SMS žinutę, tik informacija perduodama ne tekstu, o skaičiais, juos renkant startiniame telefono ekrane, skambinimo mygtukais (pvz: *501#125#) Kodas 125, pavyzdžiui, gali priklausyti įmonei X, kuri valdo paslaugą Y. Visos šiuo numeriu gautos transakcijos automatiškai priskiriamos įmonei X, kuri vėliau mėnesio pabaigoje gauna išmoką. Pagrindinis tikslas yra suvaldyti visas operacijas, valdyti vartotojus (įmonės) bei jų prieigos teises prie sistemos.


Sprendimas
Buvo sukurta verslo valdymo sistema, kuri mūsų klientui leidžia visiškai valdyti visus savo klientus, suteikti jiems individualias priėjimo tik prie jiems skirtos informacijos teises ir kiekvienam iš jų suteikti norimą komisinį mokestį. Visi sistemos vartotojai turi savo asmeninę zoną, kurioje mato tik savo įmonės transakcijas, gali kurti naujus projektas (gauti naujus USSD kodus). Pagal norimus parametrus gali filtruoti gautas transakcijas, spausdinti ataskaitas ir gale mėnesio gauti išmokas. Sistema yra palaikoma dviejų pagrindinių Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių OMNITEl ir BITĖ.

Verslo valdymo sistemos
Verslo valdymo sistemos pagrindinė paskirtis yra tam tikros dalies (kartais ir visų) verslo procesų valdymas. Kiekviena sritis, kiekviena įmonė turi tam tikrus specifinius vidinius ir išorinius procesus, kurie augant pajamoms, darbo apimčiai, dokumentų kiekiui, darbuotojų skaičiui, pirkimo ir pardavimo sąskaitų faktūrų apimčiai ir daugybei kitų procesų kiekiui, darosi nevaldomi.
Daugiau