close icon
-->

Internetinė parduotuvė SPAUDOS VARTAI

Grįžti atgal
Loading...

Interneto svetainių kūrimas
Idėjos ir analizė, argumentuota strategija, architektūros projektavimas, patrauklus dizainas, nuoseklus programavimas, testavimas ir nuolatinis palaikymas - tai, kas apibūdina mūsų sukurtą interneto svetainę Jums.
Daugiau
Flash animacija
Tai komunikavimo priemonė dažniausiai skirta kažkokiai specifinei žinutei perduoti. Jeigu norite internetinė svetainė būtų išskirtinė ir pribloškiama - Flash technologija tam yra pati tinkamiausia - jos pagalba galima išpildyti net ir beprotiškiausias idėjas.
Daugiau
Internetinių parduotuvių kūrimas
Individualūs sprendimai Jūsų elektroninei prekybai, projektavimas, įvairių apmokėjimo sistemų diegimas (PAYPAL, banklink, VISA), integracijos su išorinėmis sistemomis, lojalumas, optimizavimas paieškos sistemoms ir administravimas
Daugiau
Logotipų kūrimas ir įvaizdis
Įvaizdžio kūrimas ir formavimas yra labai svarbi Jūsų verslo sudedamoji dalis. Būkite išskirtiniai, skoningi ir svarbiausia atrodykite profesionaliai. Kūrybiškumas ir inovatyvumas yra svarbiausia Jūsų įvaizdžio dalis.
Daugiau
SEO ir reklama internete
Detaliau įvertinę Jūsų poreikius, galime pasitelkti tokius didelį ir greitą efektyvumą garantuojančius rinkodaros įrankius kaip virusinė rinkodara arba telefoninė rinkodara (sms, skambučiai) ar bet kokio kito tipo reklama orientuota į greitą ir maksimalų rezultatą. Pateiksime visą įgyvendinimo planą - idėjas, scenarijų, technologijas.
Daugiau