close icon
-->

Mūsų klientai apie mus Grįžti atgal

Su šia įmone bendraujame jau keletą metų, įgyvendinome ne vieną įvairaus sudėtingumo projektą ir noriu pasakyt, jog tai profesionalus, lankstus, iniciatyvus kolektyvas, turintis teisingą požiūrį į klientą. Media inovacijas išskirčiau kaip pasižyminčius naujausių interaktyvių sprendimų išmanymu ir pritaikymu praktikoje. Jie visada padeda generuoti idėjas, sugalvoti novatoriškų pasiūlymų ir juos pritaikyti klientų reklaminiams poreikiams. Darbai visada atliekami pagal sutartus terminus. Planuojame ir toliau vykdyti bendrus projektus.
Vytautas Benokraitis
Pardavimų vadovas
Gediminas Velička
Vadovas
Mūsų versle svarbiausia yra paslaugų atlikimo greitis, kokybė ir patikimumas - šią kombinaciją labai puikiai išpildo Media Inovacijos. Viena iš labiausiai patikusių sąvybių tai, kad į užklausas yra reaguojama nedelsiant, net ir tada, kai jas teikdavome savaitgaliais. Jie visiems savo atliktiems darbams suteikia garantijas, bei prižiūri, kol projektas pilnai įsivažiuoja – būtent to mes ir tikimės iš savo IT partnerių.
Pasirinkimas dirbti su šia įmone pasiteisino - nei karto neteko nusivilti jų darbų kokybe ar skųstis dėl terminų nesilaikymo. Rekomenduoju šią įmonę dėl jų inovatyvumo ir rimto požiūrio į atliekamą darbą.

Jolanta Pupkevičienė
Marketingo ir pardavimų direktorė


Tiesą sakant neturiu žodžių, kuriais galėčiau Jums padėkoti už visą atliktą darbą. Jūs iš esmės pakeitėte mūsų svetainę ir dabar ji atrodo fantastiškai. Ji nebuvo visiškai funkcionali prieš mums susisiekiant su Jumis, o dabar dėka Jūsų esame patenkinti savo portalu. Jūs mus išklausėte ir pateikėte nuostabias idėjas, kurių dėka pasiekėme ilgai lauktų rezultatų. Sugebėjimas atlikti darbus laiku yra didžiausia Jūsų kaip įmonės vertybė. Kartais darbus reikėdavo atlikti net savaitgaliais ir Jūsų komanda su tuo puikiai susitvarkė. Be jokių abejonių ateityje naudosimės Media Inovacijos paslaugomis.
John Doherty
Nownet Media vadovas
Indrė Korsakovienė
Marketingo vadovė
Ši įmonė mūsų kelyje atsirado pačiu laiku. Jų inovatyvus, aštrus ir kūrybiškas požiūris į savo darbą, bei solidus patirties bagažas padėjo priimti svarbių sprendimų ir pasiekti norimų rezultatų. Dar vienas svarbus aspektas – žodžio laikymasis bei sugebėjimas darbus atlikti laiku ir tikrai kokybškai. Visa tai įtakoja, kad ir toliau norime tęsti darbus su jais bei drąsiai galime šią įmonę ir visą jos kolektyvą rekomenduoti kitiems.
Dirbti su šia įmone pradėjome gave labai geras rekomendacijas iš kolegų ir nenusivylėme – darbai buvo atlikti kokybiškai ir svarbiausia laiku. Ačiū MI kolektyvui už profesionalų požiūrį į darbą ir atsidavimą.

Donatas Tarasevičius
Interneto projektų vadovas