close icon
-->
Grįžti atgal

Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas

Viskas prasideda nuo idėjos ir analizės

Nepaisant to, kad esame šios srities profesionalai, mums visada įdomios kliento idėjos, pasiūlymai, pageidavimai ir netgi reikalavimai. Kadangi tik Jums vienam yra geriausiai žinomos planuojamo projekto detalės. Mūsų darbas yra išanalizuoti pateiktą informaciją ir ją apdirbti pasinaudojant savo patirtimi ir idėjomis.
Kliento poreikių analizės etapas mums ypač svarbus, kadangi yra planuojamos projekto funkcijos ir jų kūrimo terminai.

Tikriausiai esate susidūrę arba girdėję apie tokias situacijas kaip "nebuvome to suplanavę" arba "jeigu norite to, reikės papildomai mokėti". Šių situacijų židinys dažniausiai yra klaidinga kliento poreikių analizė, bei nesugebėjimas išaiškinti, kokios funkcijos bus ir, svarbiausia, kokių nebus.

Pažadame Jums maksimalų dėmesį ir skaidrumą.

 

Argumentuota strategija

Nesvarbu, kaip tai pavadinsime, tačiau bet koks projektas: internetinis puslapis ar kitoks "kūrinys" yra nukreiptas į konkrečių tikslų siekimą. Viskas, kas daroma, ar planuojama, norint pasiekti visus užsibrėžtus tikslus. Niekas nėra daroma atsitiktinai - viskas turi logiškai argumentuotą paaiškinimą.

Kodėl dizainas juodas, o ne baltas? Kodėl programuoti reikia PHP, o ne FLASH ir pan. Tas pats galioja tiek koncepcijos ir dizaino kūrimui, tiek duomenų bazės ir valdymo sistemos projektavimui, tiek programavimui. Todėl pažadame, jog visus savo sprendimus suprantamai ir argumentuotai paaiškinsime.

 

Patrauklus ir apgalvotas dizainas

Ar kada pagalvojote, ką reiškia sąvoka internetinio puslapio dizainas? Mūsų supratimu, dažnai tai net nėra susiję su menu. Dizainą mes suprantame kaip mokslą. 

Tikriausiai yra tekę lankytis tokiose internetinėse svetainėse, kurios iš pirmo žvilgsnio greičiausiai nepretenduotų į apdovanojimus, tačiau jose labai malonu naršyti, dominuoja patrauklios spalvos, meniu ir kiti mygtukai atrodo yra būtent ten, kur labiausiai norisi spausti.

Prieš piešdami dizainą, mes išanalizuosime Jūsų įmonės firminį stilių, verslo srities specifiką ir priimsime tik Jums labiausiai tinkančius sprendimus.

  

Sistemos ir duomenų bazės architektūra

Augant kuriamos programinės įrangos apimčiai ir sudėtingumui, projektavimas tampa vis svarbesne IT sistemų inžinerijos dalimi. Tai pirma ir svarbiausia programavimo dalis. Nuo jos priklauso visų tolimesnių procesų eiga ir vientisumas. Kad aiškiau suprastumėte, kaip atrodo duomenų bazės projektavimas, pateikiame vieną pavyzdį.

Prieš kuriant sistemą, svarbu suprojektuoti jos realizaciją, dokumentuoti projektavimo sprendimus bei aptarti, įvertinti ir optimizuoti priimtus sprendimus.

 

Programavimas

Tai visų prieš tai buvusių etapų įgyvendinimas. Programuotojų komanda analizuodama sistemos ir duomenų bazės projektą, programuoja visas reikiamas funkcijas "ant" tinkamiausios turinio valdymo sistemos. Projektui yra suteikiamas grafinis įvaizdis, kitaip tariant - paruoštas internetinio puslapio dizainas įgauna gyvybę.

  

Testavimas ir derinimas su klientu

Tai paskutinis kūrybos etapas, kurio metu sukurtas internetinis projektas testuojamas ir ruošiamas paleidimui. Tai reiškia, kad yra patikrinamos visos sukurtos funkcijos, suvedamas turinys ir grafinė medžiaga bei vykdomas galutinis derinimas su klientu. Užsakovas pateikia galutinius pataisymus ir pastabas. Šiam procesui valdyti naudojame užduočių valdymo sistemą, kurios informacija yra prieinama kiekvienam mūsų klientui. Pavyzdys

 

STARTAS!

Pati maloniausia viso kūrybinio proceso dalis - užbaigtą "kūrinį" keliame į užsakovo arba mūsų serverį ir atiduodame vartotojų vertinimui.

 

Administravimas

Mūsų komanda nuolat stebės Jūsų internetinio puslapio raidą po paleidimo. Esant pageidavimui, galime tapti nuolatiniais įvaizdžio, sistemų ar turinio administratoriais. Esame visada pasiruošę panaudoti visus sugebėjimus, turimą programinę bei technologinę įrangą tam, kad puslapis veiktų sklandžiai, visada būtų atnaujinamas ir operatyviai tvarkomas pagal Jūsų pageidavimas.

Ieškote sprendimo?

Gal norėtumėte sužinoti daugiau apie galimybės Jūsų verslui? Norite gauti sprendimo ar kainos pasiūlymą? Mes su mielu noru su Jumis apie tai padiskutuosime!