close icon
-->
Grįžti atgal

Internetinių parduotuvių kūrimas

Internetinių parduotuvių kūrimas

Internetinių parduotuvių kūrimas ir priežiūra

Kiekvienas verslas, kiekviena idėja ir visi juos jungiantys procesai yra kaip atskira teorija ir filosofija.

Kiekvienu indvidualiu atveju priimame sprendimus, kurie apima tinkamiausios e-komercijos valdymo sistemos pasirinkimą, įvaizdžio ir asortimento atvaizdavimą, reikiamų ir tinkamų apmokėjimo būdų pasirinkimą, integracijas su išorinėmis duomenų valdymo ir perdavimo sistemomis, saugumo reikalavimus ir galimybes, bei reikalavimus turinio optimizavimui paieškos sistemoms.

 

Integracijos su išorinėmis sistemomis

Siekiant maksimalaus darbo našumo ir geriausių rezultatų, Jūsų internetinė parduotuvė gali būti papildomai palaikoma įvairių išorinių sistemų:

     -   Buhalterinių (RIVILĖ, PRAGMA, CENTAS, SKAITA, BŪTENTA ir kt.)

     -   Klientų valdymo (CRM) (SalesForce, SAP, Oracle, SugarCRM, Slendid ir kt.)

     -   Įvairių marketingo įrankių (Mailer Lite ir kt.)

     -   Logistikos (DPD, UPS, DHL ir kt.)

 

Apmokėjimo sistemos

Patogus atsiskaitymo būdas yra kiekvienos internetinės parduotuvės varomoji dalis. Didėjant konkurencijai visada atsiras tokių el. parduotuvių, kurios pasiūlys kažką geriau, patogiau, inovatyviau, o vartotojui tik to ir reikia - greitai ir saugiai apsipirkti.

Prekybos lokalizacija. Apmokėjimo būdų pasirinkimą lemia Jūsų prekybos rinka. Jeigu Jūsų rinka yra tik Lietuva, dažniausiai apsieinama su vadinamuoju bank link`u principu atliekamais mokėjimais. Vartotojas atsiskaitymo metu mato paruoštą apmokėjimo formą ir savo internetinės bankininkystės pagalba atsiskaito už prekes ar paslaugas.

Atsiskaitymai Lietuvoje. Šis būdas gali būti įgyvendintas tiesiogiai diegiant visus norimus bankus (Swedbank, SEB, Nordea, Snoras, Ūkio bankas ir kt.) arba tiesiog pasinaudojus tarpininkų (Mokėjimai.lt) paslaugomis. Pastarasis būdas daug patogesnis, "draugiškesnis" kaštų atžvilgiu bei daug greičiau įdiegiamas. Tiesa, kainuoja dalį Jūsų apyvartos.

Atsiskaitymai užsienyje. Bet kuriais kitais atvejais, kai prekiaujate ir Lietuvoje, ir tarptautinėje rinkoje, populiariausias atsiskaitymo būdas yra PAYPAL. Jo populiarumą lemia tai, kad jis yra paprastai įdiegiamas, gali būti susietas su kreditinėmis įmonės ar fizinio asmenis kortelėmis ir suteikia galimybę tiek gauti pajamas, tiek atsiskaitinėti.

Alternatyvūs atsiskaitymo būdai gali būti aptarnaujami užsienio tarpininkų, kurių sistemas padeda surinkti pajamas iš VISA ir MASTERCARD kreditinių kortelių turėtojų. Tokias paslaugas teikia: CCBill, Discover, JCB, Mercaway, MoneyBookers, WebMoney.

 

Lojalumo programos ir jų valdymas

Mes rūpinamės, kad mūsų klientams sektųsi verslas, todėl siūlome lojalumo programą, kuri padės ne tik išlaikyti Jūsų esamus klientus, bet ir pritrauks naujų. Galime pasiūlyti tiek internetinėje parduotuvėje integruotas sistemas, tiek išorines sistemas, kurias priversime dirbti kartu su Jūsų internetine parduotuve.

Galėsite:

  • Pasiūlyti vartotojams solidžias nuolaidas;
  • Dovanoti savo klientams dovanų čekius;
  • Skatinti aktyviausius narius dovanų kuponais;
  • Dovanoti skaitmeninio turinio dovanas (muzika, video, programėlės);
  • Nemokamų dovanėlių įteikimas;
  • Akcijų ir išpardavimų moduliai;
  • Naujienlaiškis - geriausi pasiūlymai, geriausiems pirkėjams.

Tai tik keletas būdų kaip priversti vartotojus būti lojalius tik Jums.

 

Saugumas

Žinome visus "karštuosius" taškus ir silpnąsias vietas į kurias visuomet reikia atkreipti didžiausią dėmesį.

Užtikriname saugumą tiek serverio, tiek valdymo sistemos lygmenyje. Diegiame SSL sertifikatus Jūsų ar savo serveriuose, atliekame visus reikiamus darbus, kad vartotojas galėtų saugiai atsiskaityti.

Didelį dėmesį skiriame Jūsų klientų duomenų apsaugai - darome viską, kad vartotojas visiškai pasitikėtų Jūsų prekybos sistema ir žinotų, kad ji saugi ir patikima.

 

Optimizavimas paieškos sistemoms

Remiantis įvairių tyrimų duomenimis, maždaug 80-95 proc. visų interneto vartotojų informacijos internete ieško naudodamiesi paieškos sistemomis.

Didžioji dalis interneto vartotojų ieškodomi prekių ar paslaugų pirmiausia eina į didžiausią pasaulyje paieškos sistemą GOOGLE. Todėl labai svarbu, kad Jūsų parduodamos prekės atsidurtų pirmuosiuose šios sistemos puslapiuose.

Organizuojame trumpalaikes ir ilgalaikes GOOGLE kampanijas, diegiame lankytojų srauto valdymo sistemas, jas analizuojame ir remiantis jais priimame sprendimus.

Jeigu savo įmonėje turite prekybos sistemos administratorių - galime jį apmokinti pagrindinių optimizavimo paieškos sistemoms žinių, kurios tikrai padės nuolatos kilti aukštyn tarp paieškos rezultatų, bei palikti konkurentus už nugaros.

 

Administravimas ir vystymas

Mūsų komanda stebės Jūsų internetinės parduotuvės raidą po paleidimo. Esant pageidavimui, galime tapti nuolatiniais įvaizdžio, sistemų ar turinio administratoriais.

Esame visada pasiruošę panaudoti visus savo sugebėjimus, turimą programinę bei technologinę įrangą tam, kad Jūsų puslapis veiktų sklandžiai, visada būtų atnaujinamas bei operatyviai tvarkomas pagal Jūsų pageidavimas.

Elektroninės prekybos atstovams turime specialią paslaugą - trimatis prekių modeliavimas.

Ieškote sprendimo?

Gal norėtumėte sužinoti daugiau apie galimybės Jūsų verslui? Norite gauti sprendimo ar kainos pasiūlymą? Mes su mielu noru su Jumis apie tai padiskutuosime!