close icon
-->
Grįžti atgal

Flash animacija

Flash internetinės svetainės

Tai komunikavimo priemonė dažniausiai skirta tam tikrai specifinei žinutei perduoti. Jeigu norite, kad internetinė svetainė būtų išskirtinė ir pribloškianti - Flash technologija tam yra pati tinkamiausia.

Svarbiausia - grafinė informacja. Čia galima išpildyti net ir beprotiškiausias  idėjas. Didžioji dalis Flash internetinių svetainių yra orientuotos ne į tekstą, o animaciją, įspūdį bei aukštos kokybės grafiką, todėl jeigu ketinate turėti daug tekstinės medžiagos, kuri turėtų būti indeksuojama GOOGLE - Flash tikriausiai ne Jums.

Emocija. Flash internetinės svetainės yra emociškai įtaigus pardavimo įrankis, kuris leidžia animuoti grafinius elementus bei suderinti juos su video ir garso medžiaga.

Sąsaja su kitomis sistemomis. Flash internetinės svetainės (taip pat ir el. parduotuvės) kaip ir standartinės internetinės svetainės gali būti siejamos su turinio valdymo, el. prekybos, klientų bei verslo valdymo sistemomis. Plačiau

 

Video ir garso transliavimo sprendimai (Streaming)

Didėjant interneto greičiams bei kompiuterių galingumams, internetinės svetainės yra visiškai pajėgios apdoroti video ir garso turinį.

Tai galima išnaudoti internetinėms konsultacijoms (medikams, teisininkams ir kitų sričių specialistams), kurti žaidimus bei interaktyvias reklamos kampanijas panaudojant web kameras.

Tokiu būdu vartotojas įtraukiamas į interaktyvią komunikaciją. Turėsite galimybę tiek transliuoti gyvai, tiek įrašinėti vaizdą ir garsą iš vartotojo pusės (pvz. videoblogas). Taip pat įgyvendinti grupines video/garso transliacijas, kurių metų keletas vartotojų dalyvauja komandiniame žaidime arba diskusijoje (debatuose).

 

Online multiplayer žaidimai

Tai greičiausiai pats maloniausias darbas, kurį visada kuriame su didžiuliu entuziazmu - juk proceso eigoje tenka daug žaisti.

Multiplayer reiškia, jog vienu metu žaidimą gali žaisti daug žaidėjų ir visiškai nėra svarbu, ar jie žaidžia vienas prieš kitą, ar vienoje komandoje.

Tai interaktyvu, todėl visada sulaukia didelio dėmesio iš vartotojų. Didžiausias tokio tipo žaidimo pliusų yra tas, jog iškeldami iššūkius vartotojams, priverčiame juos siekti galutinio tikslo, konkuruoti, nugalėti, bei laimėti prizus. Tai leidžia Jūsų įmonei rinkti ištikimų ir lojalių klientų ratą ir jų kontaktinius duomenis, kuriuos vėliau galite panaudoti rinkodariniais tikslais.

 

Online redaktoriai

Debesų kompiuterijai sparčiai tobulėjant ir darant vis didesnę įtaką visų vartotojų elgesiui ir įpročiams internete, vis daugiau funkcijų perkeliama į internetą.

Nuo šiol galėsite ne tik atlikti įvairius veiksmus pačioje naršyklėje, bet ir kaupti savo duomenis ir informaciją nuotolinėse sistemose. Tai leis atsisakyti kai kurių kompiuterio programų, saugiai jaustis dėl duomenų išsaugojimo sugedus kietajam diskui.

Online redaktoriai įgalina vartotojus atlikti įprastus veiksmus internete - redaguoti, archyvuoti nuotraukas ar kita grafinę medžiagą, tvarkyti tekstinio turinio medžiagą, patogiai ir aiškiai projektuoti sistemas, architektūrą, interjerą, susimodeliuoti mėgstamus marškinėlius, piešti, kurti firminio stiliaus elementus bei iškart juos užsakyti ir daug kitų galimybių. Pavyzdžiai

Ieškote sprendimo?

Gal norėtumėte sužinoti daugiau apie galimybės Jūsų verslui? Norite gauti sprendimo ar kainos pasiūlymą? Mes su mielu noru su Jumis apie tai padiskutuosime!