close icon
-->

APIE MUS

          Prekinis ženklas "Media Inovacijos" buvo įkurtas 2009 metais ir nuo pat pirmos dienos stengiamės tenkinti visus savo klientų poreikius bei teikti aukščiausios kokybės paslaugas. Kaip įmonė dirbame nuo 2008 metų, o kaip specialistai šioje srityje dirbame nuo 2004 m.
          Esame specializuota internetinės ir grafinės komunikacijos komanda, vienijanti specialistus dirbančius savo srityje daugiau nei 8 metus. Per savo veiklos metus, aptarnavome klientus daugiau nei 18 šalių. Įgyvendinome daugiau nei 300 įvairių projektų ir tai leido mums sukaupti neįkainojamą patirtį, kurią dabar realizuojame dabartiniuose mūsų klientų ir savo projektuose.
          Šiuo metu mūsų komandą vienija daugiau nei 20 įvairių sričių specialistus, kurie pajėgūs įgyvendinti pačias sudėtingiausias įvaizdžio kūrimo, sistemų projektavimo, analizės, programavimo užduotis.
1. Galime valdyti ir atlikti visus reikiamus procesus, todėl Jums nereikės rūpintis atskiromis, net ir visiškai nestandartinėmis, projekto planavimo, kūrimo, testavimo, bei vystymo dalimis.

2. Visą projekto kūrybos procesą galite stebėti kiekvienam klientui skirtoje PROJEKTŲ VALDYMO SISTEMOJE. Tokiu būdu galėsite sekti visą įgyvendinimo eigą iri dar projekto eigoje teikti pastabas bei komentarus.

3. Galime būti pasiekiami 24h per parą 365 dienas per metus. Su mumis galite susisiekti telefonu, el.paštu ar Skype. (Kontaktai)

4. Mūsų tikslas nėra pavienių projektų įgyvendinimas - mus domina ilgalaikis bendradarbiavimas, todėl profesionalios konsultacijos, patarimai bei rekomendacijos yra neatsiejama bendravimo su KIEKVIENU klientu dalis. (Atlikti darbai)

5. Visoms mūsų teikiamoms paslaugoms bei sukurtiems produktams yra suteikiama juridinė ir moralinė garantija.
Kas mes
esame ?
PENKIOS
PRIEŽASTYS
RINKTIS
MUS
MŪSŲ
VEIKLOS
TERITORIJA