close icon
Mes tampame “Ubie”
Taip! Pagaliau tam ryžomės ir nuo šiol esame kitokie. Mes didesni, labiau patyrę ir labiau savim pasitikintys. Per 7 veiklos metus užaugome ir isitvirtinome Lietuvoje, tad atejo metas išbandyti save pasaulinėje IT scenoje.
Sužinokite daugiau apie naujus mus.
Grįžti atgal

360 modeliavimas ir fotografija

Kas tai?

Tai novatoriškas ir interaktyvus būdas sukurti daiktą skaitmeniniu formatu, leidžiančiu jį apžiūrėti sukant 360 laipsnių kampu. Pagamintą modelį sudaro tam tikras kiekis fotografuojamo objekto nuotraukų (4, 16, 20, 36, 72 ir pan). Nuotraukos daromos sukant daiktą idealiai tiksliu žingsniu ( kas 120, 20, 10, 5 ar pan. laipsnių). Iš nuotraukų suformuota FLASH animacija tinkama bet kokio tipo internetinei svetainei arba gali būti naudojama kaip reprezentacinė medžiaga į bet kokio tipo laikmeną.

 

Modelio indvidualizacijos įvairovė

Galutinis trimatis modelis gali būti pritaikytas Jūsų norams ir poreikiams. Turime galimybę valdyti šiuos FLASH išvesties failo parametrus:

  • Sukimosi greitį, pusę ir būdą (automatinis, rankinis, vienas apsisukimas);
  • Modelio dydį (laisvai pasirenkamas, pvz: 500x500 px);
  • Kokybę (siekiant sumažinti išvesties failo dydį);
  • Fono spalvą;
  • Apšvietimo intensyvumą;
  • Išvesties failo pavadinimą.
Ieškote sprendimo?

Gal norėtumėte sužinoti daugiau apie galimybės Jūsų verslui? Norite gauti sprendimo ar kainos pasiūlymą? Mes su mielu noru su Jumis apie tai padiskutuosime!

trimatis modeliavimas, 3D modeliavimas, daiktu fotografavimas, prekiu fotografavimas, verslo fotografija, retušavimas, nuotraukos internetinems parduotuvems